Cariere

Candidatul ideal

Candidatul pentru postul de Agent Imobiliar trebuie sa:
- Aiba excelente abilitati de comunicare;
- Cunostinte operare PC;
- Abilitatea de a initia si sustine relatii sociale si de parteneriat productive;
- Prezenta business;
- Perseverent, dornic de succes;

Dacă ideile de mai jos se regăsesc printre principiile tale de viaţă, aşteptăm să ne cunoaştem.
- Să munceşti mult şi eficient;
- Să ai principii solide în care crezi,
- Sa ai bun simţ şi sa fii fair-play;
- Să gândeşti pozitiv şi indiferent de situaţie si să vezi ,,partea plină a paharului'';
- Să priveşti oamenii în ochi şi să le spui ce gandeşti;
- Să vezi eşecurile ca pe nişte examene din care să înveţi şi pe care să le transformi uşor în provocări;
- Să fii şi să te consideri ,,altfel'' decât ceilalţi;
- Să ştii să spui îmi pare rău, am greşit,
- Să stii sa înveti din greşeli;
- Să crezi în bine, bun, corect şi frumos;
- Să fii dornic să te reinventezi şi să te redescoperi;

In cadrul companiei noastre aveti posibilitatea de a face incasari intre 500 si 3000 de euro inca din prima luna. Salarizarea este pe baza de comision 50% din tranzactiile efectuate, la care se adauga bonusuri in functie de performante, nu se ofera salariu fix.

Descrierea jobului

Te-ai intrebat vreodata cum fuctioneaza o agentie imobiliara? Ti-ai dori sa ai un venit mult peste salariul mediu? Acum ai ocazia!!Tocmai am scos la concurs mai multe posturi de agent/broker imobiliar!
Cu siguranta iti doresti sa lucrezi intr-un mediu dinamic, sa ai posibilitatea de a avansa si a fii independent financiar, drept urmare te asteptam sa faci parte din echipa noastra!

Responsabilitatea principală este intermedierea tranzacțiilor de vanzare și închiriere a imobilelor din Bucuresti din portofoliu agenției.
- Prospectarea pieţei pentru aducerea de noi proprietăți de vânzare/inchiriere pentru clienții noștrii.
- Follow-up pentru clienţii deja existenţi
- Deplasarea pe teren pentru a prezenta ofertele clientilor.

Ce avantaje ai lucrand cu noi?
- Oportunitatea de a te dezvolta profesional într-o echipă tanara.
- Posibilitatea de a-ti dezvolta propria echipa.
- Program flexibil
Vrei sa faci parte din echipa noastra? Asteptăm să te cunoaștem!

Descrierea companiei

Vrei sa ai un program flexibil? Sa simti ca esti independent(a)?
Iti doresti o cariera in domeniul imobiliar? Vrei sa ai o echipa de profesionisti care iti vor oferi sprijinul pentru succes? Acum ai aceasta ocazie!
Esti determinat/a sa faci vanzari? Atunci vino in echipa noastra! Oferim training, echipamente si suportul necesar pentru a putea vinde inca din prima zi.

Trimite CV